0 مورد - 0 ﷼
سبد خريد شما خالي است !
محصولات شما قيمت

Pigtail LMR400 N-Type to N-Type

0 نظرات |  ثبت نظر
محصول در انبار موجود است
کابل رابط LMR400 N Type Male به N Type Male
کابل مرغوب LMR200
انتقال سیگنال های باند 5 و 6 گیگاهرتز
حداقل افت سیگنال
ساخت توسط کنبوتونگ
حمل و نقل پست پیشتاز برای 0 ﷼

کابل رابط آنتن و رادیو - پیگتیل - جامپر LMR400 N Type Male to N Type Male

کابل رابط LMR400 N Type Male to N Type Male  که به صورت مخفف پیگتیل یا جامپر N To N Pigtail نامیده می شود به منظور انتقال فرکانس مابین رادیوهای وایرلس که دارای کانکتور N-Type هستند به کار می رود.

کابل LMR200 N Type Male to SMA کنبوتنگ اغلب به عنوان کابل واسط مابین رادیو وایرلس که از کانکتور N-Type استفاده می کنند مانند رادیو موتورولا - نترونیکس با آنتن های دارای کانکتور N Type استفاده می شود.

این کابل با طول 100 سانتیمتر و استفاده از کابل مرغوب LMR400 که بهترین و مناسب ترین کابل به منظور انتقال سیگنال های باند 5 و 6 گیگاهرتز می باشد به منظور دارا بودن حداقل افت سیگنال به منظور برقراری هرچه بهتر ارتباط مابین دستگاه های وایرلس استفاده می شود.

ساخت این کابل ها توسط دستگاه و در کارخانه کنبوتونگ انجام شده و با استفاده از کانکتور های مرغوب و با کیفیت حداقل افت سیگنال را در شبکه به همراه دارد.

کابل LMR200 N Type Male to N Type کنبوتنگ برای تمامی دستگاه ها و آنتن های وایرلس در باند های 2400 و 5 گیگاهرتز که از کانکتور N-Type و کانکتور N Type Male استفاده می کنند قابل استفاده می باشد.

برای اطلاع از مشخصات ریز کانکتور های N To N Pigtail و نوع کابل مورد استفاده در این کابل لطفا قبل از خرید تصاویر مربوط به N To N Pigtail را مشاهده و با کانکتور های موجود در آنتن , رادیو وایرلس خود مطابقت دهید.

کابل رابط آنتن و رادیو - پیگتیل - جامپر LMR400 N Type Male to N Type Male کابل رابط آنتن و رادیو - پیگتیل - جامپر LMR400 N Type Male to N Type Male کابل رابط آنتن و رادیو - پیگتیل - جامپر LMR400 N Type Male to N Type Male

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.
Units in box: 1

پارسه نماینده انحصاری کنبوتنگ در ایران

تضمین کیفیت ، سرعت و پایداری ارتباطات شما
تعهد کنبوتنگ میباشد.

  • تهران خیابان شریعتی بالاتر از مطهری پلاک 556
  • 02191300162
kenbotong iran wireless attention parsehnegar
تنها نماینده و نماینده انحصاری کنبوتونگ در ایران شرکت پارسه میباشد و آنتن های کنبوتنگ را میتوان با مشاهده هلوگرام چند بعدی به شکل نمونه متمایز نمود.
با توجه به اینکه شکل ظاهری آنتن کنبوتنگ توسط سایر تولید کنندگان کپی شده است خواهشمند است درهنگام خرید هلوگرام را چک نموده و از فروشنده کارت ضمانت ۱۸ ماهه تعویض را پارسه نگر را بخواهید.
kenbotong iran original logo parsehnegar wireless link