0 مورد - 0 ﷼
سبد خريد شما خالي است !
محصولات شما قيمت

Pigtail LMR200 N-Type to SMA

5 نظرات |  ثبت نظر
محصول در انبار موجود است
کابل رابط LMR200 N Type Male به SMA
کابل مرغوب LMR200
انتقال سیگنال های باند 5 و 6 گیگاهرتز
حداقل افت سیگنال
ساخت توسط کنبوتونگ
حمل و نقل پست پیشتاز برای 0 ﷼

کابل رابط آنتن و رادیو - پیگتیل - جامپر  LMR200 N Type Male to SMA

کابل رابط LMR200 N Type Male به SMA که به صورت مخفف پیگتیل یا جامپر N To SMA Pigtail نامیده می شود به منظور انتقال فرکانس مابین رادیوهای وایرلس که دارای کانکتور SMA هستند به کار می رود.

کابل LMR200 N Type Male to SMA کنبوتنگ اغلب به عنوان کابل واسط مابین رادیو وایرلس که از کانکتور SMA استفاده می کنند مانند Rocket M2 یا Rocket M5 یا Base Box 2 یا Base Box 5 با آنتن های دارای کانکتور N Type استفاده می شود.

این کابل با طول 100 سانتیمتر و استفاده از کابل مرغوب LMR200 که بهترین و مناسب ترین کابل به منظور انتقال سیگنال های باند 5 و 6 گیگاهرتز می باشد به منظور دارا بودن حداقل افت سیگنال به منظور برقراری هرچه بهتر ارتباط مابین دستگاه های وایرلس استفاده می شود.

ساخت این کابل ها توسط دستگاه و در کارخانه کنبوتونگ انجام شده و با استفاده از کانکتور های مرغوب و با کیفیت حداقل افت سیگنال را در شبکه به همراه دارد.

کابل LMR200 N Type Male to SMA کنبوتنگ برای تمامی دستگاه های و آنتن های وایرلس در باند های 2400 و 5 گیگاهرتز که از کانکتور SMA و کانکتور N Type Male استفاده می کنند قابل استفاده می باشد.

برای اطلاع از مشخصات ریز کانکتور های N To SMA Pigtail و نوع کابل مورد استفاده در این کابل لطفا قبل از خرید تصاویر مربوط به N To SMA Pigtail را مشاهده و با کانکتور های موجود در آنتن , رادیو و یا کارت وایرلس خود مطابقت دهید.

kenbotong jumper pigtail lmr200 1 600x6001 sma to ntype1 mikrotik pigtail sma wireless linksma LMR 200 lmr200 cable assemblies2 700x700 TL ANT200PT 1 600x600

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.
Units in box: 1

پارسه نماینده انحصاری کنبوتنگ در ایران

تضمین کیفیت ، سرعت و پایداری ارتباطات شما
تعهد کنبوتنگ میباشد.

  • تهران خیابان شریعتی بالاتر از مطهری پلاک 556
  • 02191300162
kenbotong iran wireless attention parsehnegar
تنها نماینده و نماینده انحصاری کنبوتونگ در ایران شرکت پارسه میباشد و آنتن های کنبوتنگ را میتوان با مشاهده هلوگرام چند بعدی به شکل نمونه متمایز نمود.
با توجه به اینکه شکل ظاهری آنتن کنبوتنگ توسط سایر تولید کنندگان کپی شده است خواهشمند است درهنگام خرید هلوگرام را چک نموده و از فروشنده کارت ضمانت ۱۸ ماهه تعویض را پارسه نگر را بخواهید.
kenbotong iran original logo parsehnegar wireless link